Молчанова Владислава Борисівна

Молчанова Владислава Борисівна - українська бізнесвумен та благодійниця, співзасновниця компанії Stolitsa Group та Благодійного фонду Владислави Молчанової.

Народилася у місті Києві в родині науковців. Батько - Борис Романюк, професор, фізик-математик, працює в Національній академії наук України. Мама - Лілія Романюк, інженер-конструктор. У Владислави Молчанової п'ятеро дітей - двоє синів та три доньки. Діти отримали освіту в Україні та закордоном, але продовжують свій професійний розвиток в Україні.

Випускниця Київського університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю "Біофізика", проте ще зі студентських років зацікавилася архітектурою та містобудуванням.

Розпочала свій шлях у бізнесі з відкриття невеличкого кафе на Академмістечку. Перші проекти в будівельній сфері запустила спільно із мережею АЗС KLO.

Згодом, у партнерстві з київським бізнесменом Володимиром Костеріном було створено спільну будівельну компанію. Так приблизно у 2004 році народилася Stolitsa Group, яка була зареєстрована у 2008 році та сьогодні є однією з найбільших та найавторитетніших будівельних компаній столиці України.

У 2009 році Володимир Костерін продав свою частку в Stolitsa Group литовській бізнес-групі «БТ Інвест».

Новим партнером Влади Молчанової став литовський бізнесмен Раймондас Туменас, колишній акціонер виробника соків «Сандора», який у 2007 році продав цей бізнес міжнародній компанії PepsiCo.

Дізнайтеся більше про бізнес-інтереси Влади Молчанової за цим посиланням.

Владислава Молчанова бере активну участь у суспільному житті. Разом з дітьми та родиною заснувала Благодійний фонд Владислави Молчанової, який є ключовим інструментом для реалізації громадських та благодійних проектів.

Дізнайтеся більше про громадську діяльність Владислави Молчанової за цим посиланням.