Громадська діяльність

Владислава Молчанова бере активну участь у суспільному житті.

Разом з дітьми та родиною заснувала Благодійний фонд Владислави Молчанової, який є ключовим інструментом для реалізації громадських та благодійних проектів.

З початком повномасштабної російсько-української війни 24 лютого 2022 року Владислава Молчанова залишилася в Києві та надавала активну допомогу волонтерським організаціям в забезпеченні киян харчуванням, речами та товарами першої необхідності. Також вона підключила усі доступні ресурси для допомоги у зведенні захисних і протитанкових споруд для оборони столиці.

Фонд Владислави Молчанової надає матеріально-технічну підтримку, зокрема транспортом, підрозділам Збройних сил України, МВС та інших силових структур, які захищають українську державу від російської агресії.

Владислава Молчанова – багатолітній симпатик Православної церкви України (раніше -УПЦ Київського патріархату). Нагороджена церковними нагородами, зокрема, за допомогу у відновленні Михайлівського Золотоверхого собору.

Влада Молчанова побудувала храм ПЦУ на малій батьківщині батька – у селі Бережанка, Хмельницької області. Разом з батьком, київським науковцем Борисом Романюком стала меценатом будівництва храму на честь святих Бориса та Гліба, а також недільної школи Православної церкви України у київському мікрорайоні Виноградар.

Ще одним пріоритетом Владислави Молчанової є підтримка розвитку української науки. За її допомоги Національна академія наук України отримала цінне обладнання, яке дозволить проводити унікальні дослідження в сфері фізики. Регулярно підтримує наукові заходи та програми обміну за участі українських дослідників.

Окрім цього, Влада Молчанова є одним із фундаторів громадської організації «Центр захисту киян». ЦЗК вже декілька років безкоштовно надає мешканцям Києва юридичну допомогу та організовує курси комп’ютерної грамотності. Експерти центру глибоко вивчають київські проблеми, аналізують міжнародний досвід і формують пріоритети розвитку міста.

Як фундатор цієї організації Владислава Молчанова виступила модератором переговорів та підписання меморандуму про добудову об’єктів збанкрутілого банку «Аркада».

Активно підтримувала учасників Революції Гідності у 2013-2014 роках. В її помешканні розміщувалася частина госпіталю, який базувався на території Михайлівського Золотоверхого монастиря.

На сьогодні одним із ключових завдань для себе Владислава Молчанова бачить участь у проектах із відбудови житлового фонду та інфраструктури країни.

Відзнаки