Відродження з попелу: столичний ТРЦ Retroville повертається до роботи

17.06.2022

Вночі 20 березня у Києві прогримів потужний вибух. Російська ракета тоді влучила в торговельно-розважальний центр Retroville. Зараз ТРЦ частково відновлює роботу.

Колись новий фасад ТРЦ перетворився на понівечену та місцями вщент спалену споруду. Одна з інвесторів проєкту Retroville Влада Молчанова той день згадує з жахом.

"Коли я поїхала, там все було в диму, неможливо було щось побачити. Зранку я була там на обʼєкті, я побачила, що вони потрапили практично всередину нашого магазину. Вони зруйнували Sportlife, який був прибудований та зʼєднувався коридором з торговельно-розважальним комплексом. Там був 25-метровий басейн і спортивний клуб. Його повністю знесло з лиця землі. Пошкодило 12-поверхову офісну споруду, пошкодило велику частину самого торговельно-розважального комплексу. Але це все дурниця, порівняно з тим, що там загинули люди", - пригадала забудовниця та засновниця компанії Stolitsa Group Влада Молчанова.

Утім лишати все як є інвестори не хотіли, а тому вирішили відбудувати Retroville. За два з половиною місяці частину ТРЦ відбудували і відкрили для киян. Одна з тих, хто чекав на відкриття ТРЦ, – Анастасія. Дівчина – вимушена переселенка з Сумщини. Вона добре памʼятає, коли російська ракета влучила в Retroville.

"Так, я на той момент була неподалік, чула, як все сталося. Всі дуже сильно злякалися, але все ж таки сподівалися на те, що торговельний центр відкриється, і всі вийдуть на роботу і ми зможемо його відвідати", - зазначила Анастасія.

Чекала на відкриття ТРЦ і директорка одного з магазинів – Олена. Жінка говорить, що відновлювати магазин почали з вивезення товару та ремоту.

"Потім весь товар був вивезений, потім знову ввезений. Потім все це було приготовлено до відкриття. Це було дуже багато днів, годин, зусиль всіх співробітників. Дуже багато роботи в це було вкладено", - пояснила Олена.

Відновлений фасад, нові зони для відпочинку та магазини вже чекають на покупців. Утім так виглядає лише частина ТРЦ. В іншій тривають відновлювальні роботи. Менше з тим, у відбудованому крилі ТРЦ кияни можуть не лише придбати нові речі, а й отримати послуги від паспортного столу та сервісного центру МВС.

"24 числа ми планували презентацію цього сервісного центру саме в цьому приміщенні. В приміщенні ТРЦ Retroville. З кінця березня ми поновили роботу в деяких приміщеннях територіальних центрів. І поступово, поступово сьогодні це вже останній центр, який запустили і поновили", - розповів начальник центру.

Серед послуг – реєстрація автомобілів, видача та поновлення водійського посвідчення. Киянка Лілія разом із батьком прийшли саме для цього.

"Тато – по водійські права європейського зразка, а я – по паспорт та загранпаспорт", - додала Лілія.

Директорка Retroville говорить, що повністю ТРЦ для відвідувачів планують відкрити вже в серпні.

"Ми закрилися 24 лютого, коли розпочалася повномасштабна війна. Після вибуху 20 березня ми одразу зрозуміли, що ми повинні відновити Retroville. Ми повинні показати, що він буде працювати, що він відновиться. І як символ України, що відроджується, ми покажемо, що торговельний центр можна після таких дій відновити, і що він має і може працювати", - зауважила генеральна директорка ТРЦ і БЦ Retroville Рената Якубченієне.

Відновлення ТРЦ - це не просто частина бізнесу. Це символ, що після війни Україна відновиться.

"Ми точно не здалися, і ми точно прийняли рішення для себе, що ми відновимо цей магазин, цей торговельно-розважальний центр, бо це мусить бути дуже символічно. Символічно для України, символічно для всіх, хто потрапив в аналогічну біду. А таких, на жаль, зараз людей, бізнесів, підприємств величезна кількість. Не здавайтеся. Як не здаються наші Збройні сили, як не здаються наші громадяни", - наголосила забудовниця та засновниця компанії Stolitsa Group Влада Молчанова.

Джерело: Апостроф з гіперлінком

Також читають

22.11.2023
«Сьогодні найкраща інвестиція для українського бізнесу - підтримка ЗСУ»: Владислава Молчанова звернулася до підприємців.
Читати далі
21.09.2023
Сергій Коровченко та Фонд Владислави Молчанової передали ЗСУ позашляховики та авто
Читати далі
19.06.2023
Фонд Владислави Молчанової передав 3й ОШБ 100 приладів нічного бачення
Читати далі
12.04.2023
Добра щорічна традиція: Православна церква України разом з Фондом Владислави Молчанової передали 10 000 пасок для українських захисників
Читати далі
14.03.2023
Фонд Владислави Молчанової передав захисникам броньовані авто
Читати далі
15.12.2022
Владислава Молчанова передала 53 одиниці техніки для ЗСУ
Читати далі
12.05.2022
Stolitsa Group з першого дня війни допомагала у захисті Києва та відновлює свою роботу – Владислава Молчанова
Читати далі
12.03.2022
Росіяни вдарили по ТРЦ Retroville у Києві
Читати далі
23.02.2022
Владислава Молчанова взяла участь у зустрічі Зеленського із представниками великого бізнесу
Читати далі
15.02.2022
Київські підприємці виступили із спільною заявою: продовжують стабільну роботу та готові підтримувати обороноздатність країни
Читати далі
07.08.2021
Владислава Молчанова та Борис Романюк виступили меценатами будівництва храму ПЦУ в ЖК «Варшавський»
Читати далі
26.04.2021
Православна церква Україна разом з Центром захисту киян передали 5000 пасок для військових на сході України
Читати далі
22.04.2021
Влада Молчанова запросила жителів лівого берега Києва та активістів до обговорення проекту парку на Осокорках
Читати далі
21.04.2021
За активної участі всіх сторін завдання з добудови об'єктів банку "Аркада" можна виконати вже за кілька років
Читати далі
18.12.2020
Stolitsa Group має намір добудувати житлові комплекси банку "Аркада"
Читати далі
14.12.2020
Молчанова отримала нагороду за внесок у відродження Михайлівського собору
Читати далі
30.07.2019
Бізнесвумен Молчанова: Я із двома дітьми опинилася у зайнятій бандитами квартирі.
Читати далі