Сергій Коровченко та Фонд Владислави Молчанової передали ЗСУ позашляховики та авто

21.09.2023

Фонд Владислави Молчанової та підприємець Сергій Коровченко передали Збройним силам позашляховики й медичний всюдихід з Британії. Тепер вони служитимуть бійцям 67-ї окремої механізованої бригади, сформованої на основі Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" та 79-му прикордонному загону ДПСУ.

"Це був дуже нелегкий шлях. Швидку ми везли з Британії, з воєнної бази. Вчора ще вона знаходилась на кордоні Львівської області і нам довелось вночі її пригнати. Їхали всю ніч, зранку доїхали до Києва, поміняли зранку кілька деталей і ТО провели. Зараз от, без сну дістались сюди, і передаємо", - зазначив Іван Молчанов, представник фонду Владислави Молчанової.Такий медичний транспорт є унікальним у своєму роді, кажуть волонтери. Машина обладнана кисневим генератором, тому тут можна ефективно здійснювати реанімацію та безпечно евакуювати бійців.

"Це пінсгауер 6х6, особливість цієї машини в тому, що тут повний привід на всі 6 коліс... Вона має чудові якості як по прохідності, так і по транспортуванню військовослужбовців, які перебувають у важкому стані", - зазначив волонтер Микита.

Місцем зустрічі з майбутніми власниками авто обрали паркінг торгового центру "Ретровіль", який минулого року постраждав від російської ракети.

"Місце є символічним, тому що у березні 2022 року було нанесено рф удару по торгівельно-розважальному центру Ретровіль. І було спричинено збитків більше ніж на 20 мільйонів євро. І нашою юридичною командою, яка супроводжує цю справу, була зроблена велика робота щодо збирання доказів, проведення експертиз. В результаті ми виграли судовий процес проти російської федерації. І ось, найближчим часом, ми плануємо робити конфіскацію та реалізацію активів російської федерації, в тому числі - через міжнародні інстанції", - зазначив підприємець Сергій Коровченко.Зазначимо, що ця справа - унікальна історія із захисту інтересів українського бізнесу, який постраждав від російської агресії. За словами Сергія Коровченка, він планує і далі домагатися компенсацій від рф в інтересах інших українських підприємств, використовуючи цей досвід.

Військові кажуть - такий транспорт конче необхідний на фронті: "Дані автомобілі нам необхідні для того, щоб виводити з поля бою, з бою і з зони ураження, наших потерпілих та наших побратимів", - сказав молодший лейтенант батальйону забезпечення 67 ОМБр ДУК "Правий сектор" Юрій.Військовослужбовець 79 прикордонного загону ДПСУ "Композитор" зазначив: "Наші підрозділи виконують безпосередньо завдання на лінії зіткнення, а так, як зараз важка є обстановка, складна - ці автомобілі нам дуже допоможуть, спростять перед підрозділами ДПСУ по обороні рубежів, та відбиття збройної агресії ворога".

Перед передачею автомобілі освятили. Тепер вони поїдуть на фронт виконувати бойові задачі та рятувати життя поранених.

Нагадаємо, раніше особистими коштами засновниці групи компаній "Stolitsa Group"Владислави Молчанової було придбано та передано для потреб 3-ї окремої штурмової бригади 100 приладів нічного бачення AGM PVS-14 3AL1.

Також наприкінці 2022 року Владислава Молчанова передала до війська 53 одиниці техніки. Броньовані автомобілі та БТРи для війська були придбані за її власні кошти.

Загалом ж від початку повномасштабного російського вторгнення Фонд Владислави Молчанової передав на потреби сил безпеки та оборони України близько 100 спеціалізованих авто.

Джерело: Апостроф

Також читають

22.11.2023
«Сьогодні найкраща інвестиція для українського бізнесу - підтримка ЗСУ»: Владислава Молчанова звернулася до підприємців.
Читати далі
19.06.2023
Фонд Владислави Молчанової передав 3й ОШБ 100 приладів нічного бачення
Читати далі
12.04.2023
Добра щорічна традиція: Православна церква України разом з Фондом Владислави Молчанової передали 10 000 пасок для українських захисників
Читати далі
14.03.2023
Фонд Владислави Молчанової передав захисникам броньовані авто
Читати далі
15.12.2022
Владислава Молчанова передала 53 одиниці техніки для ЗСУ
Читати далі
17.06.2022
Відродження з попелу: столичний ТРЦ Retroville повертається до роботи
Читати далі
12.05.2022
Stolitsa Group з першого дня війни допомагала у захисті Києва та відновлює свою роботу – Владислава Молчанова
Читати далі
12.03.2022
Росіяни вдарили по ТРЦ Retroville у Києві
Читати далі
23.02.2022
Владислава Молчанова взяла участь у зустрічі Зеленського із представниками великого бізнесу
Читати далі
15.02.2022
Київські підприємці виступили із спільною заявою: продовжують стабільну роботу та готові підтримувати обороноздатність країни
Читати далі
07.08.2021
Владислава Молчанова та Борис Романюк виступили меценатами будівництва храму ПЦУ в ЖК «Варшавський»
Читати далі
26.04.2021
Православна церква Україна разом з Центром захисту киян передали 5000 пасок для військових на сході України
Читати далі
22.04.2021
Влада Молчанова запросила жителів лівого берега Києва та активістів до обговорення проекту парку на Осокорках
Читати далі
21.04.2021
За активної участі всіх сторін завдання з добудови об'єктів банку "Аркада" можна виконати вже за кілька років
Читати далі
18.12.2020
Stolitsa Group має намір добудувати житлові комплекси банку "Аркада"
Читати далі
14.12.2020
Молчанова отримала нагороду за внесок у відродження Михайлівського собору
Читати далі
30.07.2019
Бізнесвумен Молчанова: Я із двома дітьми опинилася у зайнятій бандитами квартирі.
Читати далі