Влада Молчанова запросила жителів лівого берега Києва та активістів до обговорення проекту парку на Осокорках

22.04.2021

Представники проекту "Екопарк" на Осокорках Центральних в Києві після першої зустрічі покинули переговорний процес щодо добудови проектів "Аркади" з владою і забудовниками і вирішили об'єднатися з псевдоактивістами, які атакують будмайданчики ЖК "Патріотика", "Патріотика на озерах" і "Еврика" та вивозять звідти пісок, в той же час підготовлені вже кілька проектів парку в цьому районі, а жителів і активістів запрошують до їх обговорення.

Про це в інтерв'ю для УНІАН розповіла фундаторка громадської організації "Центр захисту киян", бізнесвумен Владислава Молчанова.

"Щодо"Екопарку". Ми обговорювали це питання, я разом з мером була ініціатором і запрошувала представників"Екопарку", щоб вислухати їх позицію, вимоги та побажання. Але після першої зустрічі, що відбулася вони фактично вийшли з переговорного процесу. Для мене це теж дуже дивна ситуація: люди прагнуть щось зробити, є позиція міста, є мер, який хоче допомогти, зрозуміти, приділяє цьому свій час і увагу. Є я, яка намагається цю історію відмодерувати, склеїти. А "Екопарк" просто відходить від переговорного процесу , і замість цього об'єднується з якимись незрозумілими структурами, псевдоактивістами в балаклавах. Це не конструктив, а руйнування. Я впевнена, що всі сторони розуміють необхідність створення нової паркової зони в цьому густонаселеному районі міста. Тим більше, що для цього передбачена площа понад 100 га. Ми готові представити проект. Що цікаво, в межах цієї території є пропозиція створити і великий зоопарк, на кшталт харківського, який буде приносити радість не тільки жителям Осокорків і Позняків, але і всього лівого берега Києва. Ми запрошуємо всі сторони до спільної розробки концепції парку на навколишніх територіях - як громадську організацію "Екопарк", так і всіх зацікавлених жителів", - зазначила вона.

Владислава Молчанова розповіла про те, які найбільші проблеми хвилюють інвесторів після підписання меморандуму про добудову проектів "Аркади", а також назвала приблизні терміни їх завершення.

"Головне питання - це терміни, коли вдома будуть добудовані і здані в експлуатацію. І його рішення багато в чому залежить від того, наскільки сьогодні держава зможе залучити кошти на поворотній основі для якнайшвидшої добудови. Я вірю і докладу максимум зусиль, щоб це сталося якомога швидше. І зроблю все від мене залежне, щоб всі сторони виконали свої зобов'язання перед киянами, і житло було добудовано. За активної участі всіх сторін завдання по добудові об'єктів банку "Аркада" можна виконати вже через кілька років. І я отримаю можливість в подальшому спілкуватися з інвесторами вже в їх власних квартирах", - зазначила вона.

Джерело: Апостроф

Також читають

22.11.2023
«Сьогодні найкраща інвестиція для українського бізнесу - підтримка ЗСУ»: Владислава Молчанова звернулася до підприємців.
Читати далі
21.09.2023
Сергій Коровченко та Фонд Владислави Молчанової передали ЗСУ позашляховики та авто
Читати далі
19.06.2023
Фонд Владислави Молчанової передав 3й ОШБ 100 приладів нічного бачення
Читати далі
12.04.2023
Добра щорічна традиція: Православна церква України разом з Фондом Владислави Молчанової передали 10 000 пасок для українських захисників
Читати далі
14.03.2023
Фонд Владислави Молчанової передав захисникам броньовані авто
Читати далі
15.12.2022
Владислава Молчанова передала 53 одиниці техніки для ЗСУ
Читати далі
17.06.2022
Відродження з попелу: столичний ТРЦ Retroville повертається до роботи
Читати далі
12.05.2022
Stolitsa Group з першого дня війни допомагала у захисті Києва та відновлює свою роботу – Владислава Молчанова
Читати далі
12.03.2022
Росіяни вдарили по ТРЦ Retroville у Києві
Читати далі
23.02.2022
Владислава Молчанова взяла участь у зустрічі Зеленського із представниками великого бізнесу
Читати далі
15.02.2022
Київські підприємці виступили із спільною заявою: продовжують стабільну роботу та готові підтримувати обороноздатність країни
Читати далі
07.08.2021
Владислава Молчанова та Борис Романюк виступили меценатами будівництва храму ПЦУ в ЖК «Варшавський»
Читати далі
26.04.2021
Православна церква Україна разом з Центром захисту киян передали 5000 пасок для військових на сході України
Читати далі
21.04.2021
За активної участі всіх сторін завдання з добудови об'єктів банку "Аркада" можна виконати вже за кілька років
Читати далі
18.12.2020
Stolitsa Group має намір добудувати житлові комплекси банку "Аркада"
Читати далі
14.12.2020
Молчанова отримала нагороду за внесок у відродження Михайлівського собору
Читати далі
30.07.2019
Бізнесвумен Молчанова: Я із двома дітьми опинилася у зайнятій бандитами квартирі.
Читати далі